nr 423 1457
Figuriner
2 st, Hummel [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 28 augusti 2006 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
200 kr
300 kr